Ilgametė šeimos tradicija

Pyragas Karališka Rožė - tai tris Karalių šeimos kartas jungianti tradicija, be kurios neįsivaizduojame savo švenčių bei jaukių šeimos susibūrimų jau daugiau nei 30 metų! Šis rankų darbo pyragas yra mielinis, kvepiantis tikru sviestu ir vanile, tradiciškai gardinamas aguonomis ir razinomis - burnoje tirpsta kaip liepų medus. Gerais dalykais norisi dalintis, tad savo šeimos tradiciją dovanojame Jums!

Ilgametė šeimos tradicija - mielinis pyragas su aguonomis ir razinomis - mūsų šeimoje gaminamas nuo 1992 metų. Ilgaainiui šį skanumyną įvertinus draugams, aplinkiniams, o vėliau ir naujai sutiktiems smaližiams, ryžomės Karališką Rožę paleisti už mūsų šeimos ribų, į plačiąją Lietuvą. Tikime, kad vis labiau įsigalint itališkų skanumynų įpročiams, Karališka Rožė pasieks vis daugiau namų, augins ir puoselės Lietuviškas šventinių skanumynų tradicijas.

Šis mielinis pyragas su aguonomis ir razinomis nepalieka abejingų - jame sudėta tris Karalių šeimos kartas jungianti ilgametė tradicija, kurią palaikome ir puoselėjame. Įsitikiname, kad tai ką darome yra vertinga iš sugrįžtančių klientų, kuriems Karališka Rožė jau irgi tapo šventine šeimos ar jaukių susibūrimų tradicija.

Su šilčiausiais linkėjimais,

Tradicijos tęsėja

Agnė (Karaliūtė) Saulė ir komanda

Pyragas dovana
Pyragas dovana